Follow Us On

Jak dołączyć?

Jak dołączyć do nas?

Jeżeli jesteś ambitnym sportowcem, który jest już profesjonalistą lub amatorem marzącym o tym, aby wspiąć się na szczyt i poszukujesz odpowiedniej agencji sportowej, która zajmie się globalnie Twoją karierą, to nie mogłeś trafić lepiej!

Jako agencja sportowa świadczymy także kompleksowe usługi sportowe takie jak: marketing sportowy, sponsoring, prowadzenie karier, organizacja eventów i wiele innych. Zachęcamy do zapoznania się szczegółowo z naszą ofertą.

Aby dołączyć do naszej nowoczesnej, kompleksowej agencji sportowej na początku musisz wypełnić oficjalny formularz zgłoszeniowy dostępny TUTAJ

Po otrzymaniu zgłoszenia musisz cierpliwie oczekiwać na kontakt telefoniczny z naszej strony. Ważne, aby Twoje dane były w pełni prawdziwe. Następnie przechodzimy proces weryfikacji sportowca. Porozmawiamy z Tobą telefonicznie o Twoich potrzebach i wymaganiach, a także sprawdzamy Twoje kompetencje, osiągnięcia i sukcesy. Wypracujemy odpowiednią strategię na przyszłość.

Jeżeli obie strony zarówno TY jako sportowiec i MY jako agencja sportowa dojdziemy do obopólnego porozumienia i będziemy się w 100% zgadzać odnośnie dalszych kroków oraz strategii, wówczas nawiązujemy współpracę na zasadzie umowy/kontraktu profesjonalnego.

Pamiętaj, że dołączenie do agencji jest płatne.

Cennik znajdziesz TUTAJ