Follow Us On

Czy w młodym wieku powinienem mieć menedżera sportowego?

Mimo dosyć stronniczego pytania odpowiemy całkowicie obiektywnie oraz profesjonalnie. Oczywiście, że powinieneś mieć agenta sportowego. Dlaczego? Ponieważ prędzej czy później będziesz go potrzebować, o ile oczywiście chcesz być profesjonalistą. Menedżer sportowy to nie tylko osoba zarządzająca Twoją karierą, ale także człowiek od wielu zadań. Najważniejszym jednak atutem własnego menedżera jest całkowite poświęcenie jego uwagi na Twoją karierę.

Zapewne większość z Was była prowadzona przez swoich rodziców lub opiekunów prawnych. Do pewnego momentu rodzicom już po prostu brakuje czasu, siły, a nawet motywacji, aby dalej Was wspierać. Od tego jest agent, aby skutecznie przejąć obowiązki rodziców oraz dołożyć od siebie wiele usług sportowych. Menedżer sportowy ma także doświadczenie w prowadzeniu karier młodych sportowców, więc będzie wiedział w jakim kierunku ma podążać Twoja kariera.

Ile kosztuje menedżer sportowy?

Widełki cenowe są ogromne i nie da się jasno doprecyzować kosztów opieki takiego menedżera. Większość z agentów sportowych pobiera niemałą prowizję od zawodników, a także dodatkowe bonusy od sukcesów czy też transferów. Nasza agencja stawia na konkretny i transparentny system współpracy. Posiadamy kilka pakietów płatnych z góry bez jakichkolwiek prowizji, nawet jeżeli sportowiec osiągałby światowe sukcesy. Na podstawie podpisanej umowy o współpracę realizujemy usługi, na które wcześniej się umówimy.

Nasza agencja sportowa prowadzi kariery ponad 100 sportowców.

Dołącz do nas!

ZGŁASZAM SIĘ

Podobne wpisy